Loading... Please wait.


W ramach swoich usług proponujemy Państwu kompleksową pomoc dla realizacji inwestycji budowlanych.


http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_267659507-1200x800.jpg

Nadzór Inwestorski

Kontrola realizacji inwestycji


Zapewniamy bezpośredni nadzór na budowie poprzez kadrę inspektorów nadzoru wszystkich branż. Wspieramy przy weryfikacji dokumentacji technicznej, dbamy o wysoką jakość wykonywanych prac i procesów budowlanych. Dokonujemy  ekonomicznej kontroli realizacji prac w oparciu o harmonogram rzeczowo -finansowy. Reprezentujemy inwestora na budowie zapewniając pełną zgodność realizowanej budowy z jej projektem oraz obowiązującymi normami.

http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_149987300-1200x801.jpg

Inwestor zastępczy

Pomoc w przygotowaniu Inwestycji


Firma POYEL wychodzi naprzeciw potrzebom inwestora ze swą kadrą doświadczonych i kompetentnych specjalistów by występować w charakterze inwestora zastępczego przejmując pełne przygotowanie i obsługę inwestycji. Wybierzemy w imieniu inwestora najkorzystniejsze rozwiązania wszelkich kwestii budowlanych, jak również będziemy go reprezentować w kwestiach technicznych i handlowych. Koordynujemy współpracę firm wykonawczych i sprawujemy nadzór techniczny nad wykonywanymi pracami.

http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_93376255-1200x800.jpg

Przeglądy techniczne

Przeglądy roczne i pięcioletnie.


Zgodnie z Art. 62 Prawa Budowlanego istnieje obowiązek wykonywania przeglądów okresowych obiektów budowlanych o powierzchni powyżej 2000m2, co najmniej dwa razy w ciągu roku, w terminach do końca listopada oraz do końca maja. Przeprowadza i sporządza stosowne raporty z wyżej wymienionych przeglądów, zarazem doradzając w dalszym postępowaniu przy ewentualnych usterkach.

http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_93376240-1200x800.jpg

Doradztwo techniczne

Pełna obsługa inwestora


Ciągły rozwój i współpraca z licznymi firmami budowlanymi zapewniają nam szeroką wiedzę na temat stosowanych rozwiązań technicznych, zarówno tych najnowszych jak i starszych, a dzięki bogatemu doświadczeniu znamy ich pozytywne oraz negatywne konsekwencje. Doradzimy które z nich są najkorzystniejsze i najlepsze dla danego zagadnienia, ich cenę oraz jak je poprawnie wdrażać, i na co zwracać szczególną uwagę przy ich realizacji by osiągnąć projektowany efekt inwestycji.


http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/07/shutterstock_155742284-1200x795.jpg

Ponad to proponujemy :

  • nadzór budowlany każda branża
  • doradztwo budowlane, konsultacje,opinie i ekspertyzy techniczne
  • pomoc  przy odbiorach mieszkań i budynków deweloperskich
  • inwentaryzacje budowlane,
  • przeglądy okresowe obiektów budowlanych (roczne i pięcioletnie), wymagane zgodnie z art. 62 Prawa Budowlanego


Firma

Firma Nadzory Budowlane i Doradztwo Techniczne "POYEL" oferuje swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji budowlanych na każdym jej etapie.

Oferta

Oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego, podjęcie współpracy w innych województwach uzależnione jest od zakresu prac.

Usługi

Prowadzimy nadzory budowlane i doradztwo techniczne w zakresie: budynki mieszkalne, obiekty biurowe, usługowe, budynki użyteczności publicznej (galerie handlowe, szkoły) i obiekty przemysłowe.