Loading... Please wait.


Referencje

Dzięki profesjonalnemu podejściu zyskaliśmy zaufanie i zadowolenie wielu klientów.


http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/czajka.png

Prowadzimy nadzory budowlane i doradztwo techniczne w zakresie:

budynki mieszkalne, obiekty biurowe, usługowe, budynki użyteczności publicznej i obiekty przemysłowe.

Firma Nadzory Budowlane i Doradztwo Techniczne POYEL proponuje zainteresowanym firmom przesłanie zapytania do naszej firmy, co do oczekiwanego zakresu usług oraz podstawowych parametrów inwestycji. Pomoże nam to wybrać odpowiedni zakres referencji oraz przygotować odpowiedni zespół specjalistów do spotkania. Taka procedura jest wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń. Według naszej oceny taka procedura charakteryzuje się najwyższą efektywnością, także z punktu widzenia potencjalnego klienta. Podmiotom zainteresowanym współpracą proponujemy spotkanie, w czasie którego przedstawimy firmę, referencje, ale również zaprezentujemy wstępny plan obsługi Państwa inwestycji. Cenimy Państwa czas, dlatego proponujemy taką, sprawdzoną formułę działania. W czasie spotkania przedstawiamy referencje z wybranego sektora lub zakresu usług i omawiamy szczegółowo wybrane realizacje. Chętnie odpowiemy też na Państwa wszelkie pytania.


http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/pit99.png
http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/pit66.png

http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/ref1.png
http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/DC-260-79D8963708_Page_31.jpg

http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/reference-Pol_Aqua-1200x1697.jpg
http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2015/12/ref3.png

Firma

Firma Nadzory Budowlane i Doradztwo Techniczne "POYEL" oferuje swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji budowlanych na każdym jej etapie.

Oferta

Oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego, podjęcie współpracy w innych województwach uzależnione jest od zakresu prac.

Usługi

Prowadzimy nadzory budowlane i doradztwo techniczne w zakresie: budynki mieszkalne, obiekty biurowe, usługowe, budynki użyteczności publicznej (galerie handlowe, szkoły) i obiekty przemysłowe.