Loading... Please wait.


Oferujemy nadzór nad inwestycjami oraz ogólnobudowlane doradztwo techniczne w kwestii obowiązujących norm i najnowszych rozwiązań technicznych

Firma POYEL Nadzory Budowlane i Doradztwo Techniczne


http://nadzorybudowlane.eu/wp-content/uploads/2016/01/rerer.jpg

Właściciel firmy

Piotr Kulesza

Firma POYEL Nadzory Budowlane i Doradztwo Techniczne powstała w 2009 roku. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale zasięg jej działania obejmuje teren całej Polski. Właścicielem jest inż. Piotr Kulesza – inżynier budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadający uprawnienia budowlane bez ograniczeń  w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, członek Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Zakres działalności firmy to szeroko rozumiany nadzór inwestorski, doradztwo techniczne w dziedzinie istniejących rozwiązań technicznych, materiałów oraz ich wszelkim zaletom i wadom, występowanie jako inwestor zastępczy, a także przeprowadzanie rocznych i pięcioletnich przeglądów technicznych. Celem firmy POYEL jest dostarczenie jak najwyższej jakości usług nadzorczych, poprzez kadrę doświadczonych inżynierów i specjalistów w swych dziedzinach.Zapewniamy Państwu kompleksową pomoc dla realizacji nowych inwestycji budowlanych oraz oczekiwania w zakresie utrzymania istniejących budowli.

Własną wykwalifikowaną kadra

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów budowlanych oraz bogate doświadczenie w dziedzinie nadzorów. Dysponujemy doświadczonymi i profesjonalnymi inspektorami budowlanymi, sanitarnymi i elektrycznymi, oraz licznymi innymi inżynierami.

Nasze narzędzia pracy

Posiadamy najnowszy sprzęt pomiarowy potrzebny do skutecznego wypełniania obowiązków związanych z nadzorem budowlanym. Nasz dążenie do najwyższej jakości spowodowało dbałość o najwyższą klasę sprzętu, by zminimalizować wszelkie błędy pomiarowe, by wszystko było zgodne z projektem.

Mozliwosci rozwoju

Mimo posiadania kadry specjalistów współpracujących z nami od lat, zapraszamy wszelkich zainteresowanych współpracą z nami i możliwością kształcenia się na najlepszego profesjonalistę w swej dziedzinie. Wszelkich zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną podaną w dziale kontakty.

Partnerzy

Firma POYEL współpracuje z licznymi firmami, zarówno małymi jednoosobowymi, jak i ogromnymi korporacjami. W ramach pełnienia funkcji inwestora zastępczego, jesteśmy w stanie przedstawić własnych zaprzyjaźnionych podwykonawców, jak i generalnego wykonawcę.

Polityka jakośći

Naszą misją jest spełnienie oczekiwań naszych klientów w zakresie realizacji nowych inwestycji oraz utrzymania i eksploatacji istniejących obiektów oraz infrastruktury przemysłowej. Świadczą o tym nasze otrzymane referencje.
Gwarantujemy, że projekt zostanie wykonany solidnie i dokładnie.

Współpraca

Posiadamy licznych partnerów wśród innych firm budowlanych, lecz zapraszamy każdą firmę, niezależnie od jej rozmiarów i specjalizacji budowlanej, do współpracy z naszą firmą POYEL. Wszelkie zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym reprezentantem drogą mailową lub telefoniczną podaną w dziale kontakty.

Kontrakty w realizacji

Nasza firma POYEL prowadzi prace inspektorskie na czterech dużych budowach osiedli mieszkalnych, w sumie dwadzieścia bloków usługowo mieszkalnych położonych na Wilanowie i Woli.
Gwarantujemy, że projekt zostanie wykonany solidnie i dokładnie.

Kontrakty zrealizowane

Inżynierowie naszej firmy nadzorowali już liczne duże inwestycje, w tym rozbudowę i modernizację Oczyszczalni Ścieków „Czajka”, największej eko-inwestycji w Europie, w której inspektorem budowlanym był sam założyciel firmy. Pozostałe zrealizowane inwestycje można znaleźć na naszej stronie w dziale Realizacje.


Firma

Firma Nadzory Budowlane i Doradztwo Techniczne "POYEL" oferuje swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji budowlanych na każdym jej etapie.

Oferta

Oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych zlokalizowanych na terenie województwa mazowieckiego, podjęcie współpracy w innych województwach uzależnione jest od zakresu prac.

Usługi

Prowadzimy nadzory budowlane i doradztwo techniczne w zakresie: budynki mieszkalne, obiekty biurowe, usługowe, budynki użyteczności publicznej (galerie handlowe, szkoły) i obiekty przemysłowe.